Optymalizacja i zwiększenie konwersji w e-biznesie

Czasami jeden mały element może spowodować utratę klientów na rzecz konkurencji. Dzięki optymalizacji witryny usuwamy "wąskie gardła" ruchu użytkowników na Twojej stronie internetowej lub sklepie internetowym. Analizujemy zachowanie użytkowników i usprawnimy procesy pozyskiwania kontaktów biznesowych lub ścieżki zakupowe. Zwiększamy zyski nawet do 50% w skali roku!


Dzięki optymalizacji zyskasz:

  • 1 Usprawnienie ruchu na stronie i realizację zadań Twojego serwisu www
  • 2 Usunięcie wąskich gardeł serwisu
  • 3 Zwiekszenie ilości zamówień / wypełnień formularza
  • 4 Zwiększysz zyski ze swojego serwisu
  • 5 Twój serwis zacznie realizować Twoje cele biznesowe

Korzyści

Pozyskasz nowych klientów

Zwiększymy ruch na Twojej stronie internetowej, co przekłada się na Twoje zyski. Wśród odwiedzających są Twoi klienci! Dotrzyj do nich z nami.

Poznasz swoich klientów

Poznanie klientów, ich oczekiwań i zainteresowań pozowli na lepsze dopasowanie oferty i reklam. Mniejsze wydatki na reklamę i większe zyski!

Zwiększysz ilość klientów

Dzięki optymalizacji witryny i usunięciu "wąskich gardeł" zwiększysz ilość udanych transakcji z użytkowników na swojej stronie.

Skuteczne Narzędzia

Analityka internetowa

Analityka Internetowa pozwala na określenie wielu ważnych czynników, które mają ogromne znaczenie dla Twojego e-biznesu. Analizujemy, optymalizujemy witryny i zwiększamy zyski!

segmentacja klientów

Segmentacja klientów

Segmentacja pozwala na kierowanie przekazów reklamowych do konkretnej grupy docelowej w miejscach styku. Poznanie swoich klientów pozwala na zwiększenie zysku. Bo wiemy kim są.

 

komunikacja marketingowa, strategie komunikacji marketingowej

Komunikacja marketingowa

Stworzenie spójnej strategii komunikacji marketingowej i określenie jej szczegółów, pozwala na budowę stabilnego biznesu w internecie oraz budowę lojalności klientów.

otymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji pozwala ona na znalezienie słabych stron witryny internetowej, uproszczenie ścieżek zakupowych i eliminację wąskich gardeł w procesie sprzedaży lub pozyskiwania kontaktów.

reklamy na social media, prowadzenie profili social media

Social Media

Budujemy wizerunek firmy w kanałach społecznosciowych. Dobieramy odpowiednie kanały social mediowe by angażować Twoich klientów i utrzymywać stałe relacje.

Kampanie Mailingowe

Stale zwiększamy stopień konwersji użytkowników w naszych kampaniach mailingowych. Budujemy listy mailingowe i tworzymy zautomatyzowane kampanie Nuturingowe. Tworzymy kompleksowe kampanie emailingowe.

Reklama w wyszukiwarce

Zyskaj klientów kiedy Cię szukają! Informacje o Twojej ofercie pokażą się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google, gdy użytkownik będzie szukał oferty, którą Ty posiadasz. Nie zmarnuj szansy!

reklama kontekstowa

Reklama Kontekstowa

Dotrzemy do Twojej grupy docelowej dzięki wyświetleniu reklamy na stronach dopasowanych tematycznie, dokładnie tam gdzie znajdują się Twoi klienci.