Wsparcie sprzedaży bezpośredniej

Obecnie ruch użytkowników tworzy koło, klienci szukają porduktów i usług w internecie, następnie weryfikują oferę w internecie na innych stronach oraz bardzo często w kontakcie bezpośrednim - z przedstawicielem Twojej firmy - offline. Wiemy jak wykorzystać tą tendencję do zwiększenia sprzedaży offline.

Możesz oczekiwać:

  • 1 Określenia strategii komunikacji online
  • 2 Zwiększenia rozpoznawalności marki online i offline
  • 3 Zwiększenia ilości klientów online i w miejscu sprzedaży
  • 4 Budowy zaufania do firmy
  • 5 Pozyskania klientów zainteresowanych ofertą

Korzyści

Zbudujesz zaufanie do firmy

Dzięki odpowiedniej strategii komunikacji zbudujesz zaufanie do marki. Zyskasz lojalnych i zadowolonych klientów.

Trafisz do swoich klientów

Optymalizujemy wydatki i zwiększamy zyski dzięki kierowaniu reklam do osób zainteresowanych Twoimi produktami (Twojej grupy docelowej).

Skuteczne Narzędzia

komunikacja marketingowa, strategie komunikacji marketingowej

Komunikacja marketingowa

Stworzenie spójnej strategii komunikacji marketingowej i określenie jej szczegółów, pozwala na budowę stabilnego biznesu w internecie oraz budowę lojalności klientów.

tworzenie stron internetowych

Strony internetowe

Do prowadzenia biznesu w internecie niezbędna jest strona internetowa skonfigurowana tak by generowała ruch, który dzięki odpowiednim elementom CTA pozowli na realizację założonych celów.

tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Dla skutecznego prowadzenia e-biznesu w internecie niezbędna jest sprawna, przygotowana platforma sprzedażowa wyposażona w odpowiednie elementy do obsługi zamówień, użytkowników oraz wysyłki towaru.

tworzenie aplikacji na urządzenia przenośne

Aplikacje mobilne

Dostosowanie swojego biznesu do obsługi mobilnej poprzez aplikacje przynosi wymierne korzyści w postaci zwiększej ilości zamówień od użytkowników urządzeń mobilnych.

materiały drukowane, ulotki, katalogi produktowe

Elementy drukowane

Elementy drukowane wykorzystujemy w sprzedaży bezpośredniej oraz jako elementy mające na celu promocję firmy i zainteresowanie w skali ogólnopolskiej, lokalnej oraz jako wsparcie w punkcie sprzedaży.

reklamy na social media, prowadzenie profili social media

Social Media

Budujemy wizerunek firmy w kanałach społecznosciowych. Dobieramy odpowiednie kanały social mediowe by angażować Twoich klientów i utrzymywać stałe relacje.

Content Marketing

Zostań liderem dzięki budowie wizerunku specjalisty. Możesz to osiągnąć za pomocą indywidualnych, angażujących treści, które użytkownicy sami będą udostępniać reklamując Twoją firmę dobrowolnie!

konsultacje reklamowe, doradztwo reklamowe

Konsulting

Doradzamy najlepsze i sprawdzone rozwiązania uwzględniając specyfikę branży i plany rozwojowe Twojego biznesu. Porozmawiajmy o reklamie Twojej firmy.