Wsparcie sprzedaży online

Wykorzystaj stale rosnące zainteresowanie klientów zakupami w internecie! Analizujemy grupę docelową i branżę Twojego sklepu, następnie dobierami odpowiednie narzędzia do zwiększenia sprzedaży w Twoim sklepie online.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy, że:

  • 1 Pozyskasz nowych klientów zainteresowanych Twoimi produktami
  • 2 Zwiększysz sprzedaż dzięki naszym rozwiązaniom
  • 3 Zbudujesz społeczność klientów skupionych wokół Twojego sklepu

 

Korzyści

Pozyskasz nowych klientów

Zwiększymy ruch na Twojej stronie internetowej, co przekłada się na Twoje zyski. Wśród odwiedzających są Twoi klienci! Dotrzyj do nich z nami.

Zbudujesz zaufanie do firmy

Dzięki odpowiedniej strategii komunikacji zbudujesz zaufanie do marki. Zyskasz lojalnych i zadowolonych klientów.

Skuteczne Narzędzia

Analityka internetowa

Analityka Internetowa pozwala na określenie wielu ważnych czynników, które mają ogromne znaczenie dla Twojego e-biznesu. Analizujemy, optymalizujemy witryny i zwiększamy zyski!

segmentacja klientów

Segmentacja klientów

Segmentacja pozwala na kierowanie przekazów reklamowych do konkretnej grupy docelowej w miejscach styku. Poznanie swoich klientów pozwala na zwiększenie zysku. Bo wiemy kim są.

 

komunikacja marketingowa, strategie komunikacji marketingowej

Komunikacja marketingowa

Stworzenie spójnej strategii komunikacji marketingowej i określenie jej szczegółów, pozwala na budowę stabilnego biznesu w internecie oraz budowę lojalności klientów.

otymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji pozwala ona na znalezienie słabych stron witryny internetowej, uproszczenie ścieżek zakupowych i eliminację wąskich gardeł w procesie sprzedaży lub pozyskiwania kontaktów.

Kampanie Reklamowe

Realizację celu biznesowego osiągamy poprzez przygotowanie i realizację kampanii reklamowych online i offline. Pozwalają one na zainteresowanie potencjalnych klientów Twoją ofertą.

Kampanie Mailingowe

Stale zwiększamy stopień konwersji użytkowników w naszych kampaniach mailingowych. Budujemy listy mailingowe i tworzymy zautomatyzowane kampanie Nuturingowe. Tworzymy kompleksowe kampanie emailingowe.

Reklama w wyszukiwarce

Zyskaj klientów kiedy Cię szukają! Informacje o Twojej ofercie pokażą się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google, gdy użytkownik będzie szukał oferty, którą Ty posiadasz. Nie zmarnuj szansy!

Content Marketing

Zostań liderem dzięki budowie wizerunku specjalisty. Możesz to osiągnąć za pomocą indywidualnych, angażujących treści, które użytkownicy sami będą udostępniać reklamując Twoją firmę dobrowolnie!