Zintegrowane kampanie reklamowe

 Wykorzystaj potencjał jaki daje Reklama w Internecie i stale rosnący trend, do osiągnięcia założonych celów biznesowych!

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy, że:

  • 1 Dotrzesz do osób zainteresowanych Twoją ofertą
  • 2 Zwiększysz sprzedaż dzięki reklamie online
  • 3 Zbudujesz rozpoznawalność swojej marki w internecie

 

Korzyści

Pozyskasz nowych klientów

Zwiększymy ruch na Twojej stronie internetowej, co przekłada się na Twoje zyski. Wśród odwiedzających są Twoi klienci! Dotrzyj do nich z nami.

Zbudujesz zaufanie do firmy

Dzięki odpowiedniej strategii komunikacji zbudujesz zaufanie do marki. Zyskasz lojalnych i zadowolonych klientów.

Skuteczne Narzędzia

reklamy na social media, prowadzenie profili social media

Social Media

Budujemy wizerunek firmy w kanałach społecznosciowych. Dobieramy odpowiednie kanały social mediowe by angażować Twoich klientów i utrzymywać stałe relacje.

Kampanie Reklamowe

Realizację celu biznesowego osiągamy poprzez przygotowanie i realizację kampanii reklamowych online i offline. Pozwalają one na zainteresowanie potencjalnych klientów Twoją ofertą.

Kampanie Mailingowe

Stale zwiększamy stopień konwersji użytkowników w naszych kampaniach mailingowych. Budujemy listy mailingowe i tworzymy zautomatyzowane kampanie Nuturingowe. Tworzymy kompleksowe kampanie emailingowe.

Pozycjonowanie

Rozumiemy jak ważne dla Twojego biznesu jest pozycjonowanie strony. Dzięki temu budujesz wizerunek swojej firmy i docierasz do klientów, którzy szukają to co Ty oferujesz.

Reklama w wyszukiwarce

Zyskaj klientów kiedy Cię szukają! Informacje o Twojej ofercie pokażą się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google, gdy użytkownik będzie szukał oferty, którą Ty posiadasz. Nie zmarnuj szansy!

Content Marketing

Zostań liderem dzięki budowie wizerunku specjalisty. Możesz to osiągnąć za pomocą indywidualnych, angażujących treści, które użytkownicy sami będą udostępniać reklamując Twoją firmę dobrowolnie!

Remarketing

Odzyskaj swoich klientów, którzy nie dokonali zakupu lub nie wypełnili formularza! Możemy również wykorzystać doprzedaż dla klienta, który właśnie coś nabył w Twoim sklepie. Możemy jeszcze więcej!

reklama kontekstowa

Reklama Kontekstowa

Dotrzemy do Twojej grupy docelowej dzięki wyświetleniu reklamy na stronach dopasowanych tematycznie, dokładnie tam gdzie znajdują się Twoi klienci.